Aleksandra Gaczek

adwokat

Prowadzę kancelarię adwokacką w Katowicach, ale działam na terenie całego Śląska i okolic. Doradzam klientom i reprezentuję ich przed sądem w sprawach rodzinnych...
[Więcej >>>]

O mnie

Witam Cię serdecznie na łamach mojego bloga!

Nazywam się Aleksandra Gaczek i jestem adwokatem. Niektórzy mówią: adwokat od rozwodów. Swoją kancelarię prowadzę w Katowicach.

Interesują mnie relacje. Jak powstają, trwają i jak się kończą, co jest powodem ich rozpadu. Relacje między ludźmi: między małżonkami, byłymi małżonkami i między rodzicami a dziećmi. 

Jestem adwokatem nie z konieczności, lecz z wyboru i pasji, jaką jest życie. Zainteresowanie relacjami pomogło mi wybrać specjalizację w zawodzie adwokata, którą jest prawo rodzinne, pełne emocji, zawsze towarzyszącym relacjom.

Największy komplement, jaki usłyszałam od Klienta: „cieszę, się, że nie jest pani taką suką”. Komplement wprawił mnie w osłupienie i nie dopytałam, czy taką mam opinię, czy takie wyobrażenie miał Klient. Nieważne, bo „suką” z natury nie jestem. Wiem, że każdy z moich Klientów ma prawo do szczęścia i walczę o to, by trudna sytuacja życiowa była jak najkrótsza, a radość życia wróciła. Tylko w takich sytuacjach jestem zawzięta. 

Prowadząc kancelarię na Śląsku, doradzając Klientom i reprezentując ich przed Sądem spotykam się z szeregiem sytuacji życiowych, każda z nich jest inna, każda ciekawa, jednak często trudna. To właśnie różnorodność i waga ludzkich życiowych sytuacji rodzinnych skierowała mnie ku sprawom rodzinnym, których prowadzenie daje mi mnóstwo energii i satysfakcji. Bo moja praca jest ważna.

Prowadzę kancelarię adwokacką w Katowicach, działam na terenie całego Śląska i okolic. Zdarzają mi się sprawy wyjazdowe, jednak moje serce jest już od 20 lat na Śląsku. 

Pracuję w zespole adwokatów i radców prawnych, pomagamy sobie wzajemnie, mamy możliwość konsultacji w nurtujących nas kwestiach. Blog aktywnie wspierają:

Tomasz Gaczek, adwokat – prywatnie małżonek i przyjaciel, zawodowo partner i ogromne wsparcie. Adwokat z dużym doświadczeniem, w tym w prawie karnym, co również często przeplata się ze sprawami rodzinnymi.

Nie mogę sobie wyobrazić lepszego obrońcy niż mój mąż, dlatego tak często polecam Klientom wsparcie Tomasza w sprawach karnych.

 

***

 

Maciej Kuźmowicz, radca prawny, prywatnie przyjaciel i najbardziej bezproblemowa osoba, jaką znam, czym niesamowicie mi imponuje.

Maciej jest osobą niezwykle poukładaną, uwielbiam jego zaangażowanie, dlatego wiele spraw, szczególnie związanych z podziałem majątku, prowadzimy wspólnie.

 

W razie pytań czy wątpliwości zachęcamy Cię do kontaktu z nami! Tutaj znajdziesz wszystkie informacje o tym, jak się z nami skontaktować.

Jeśli chcesz zobaczyć dokładnie, o czym napisaliśmy, zacznij od Zacznij Tutaj!

***