Aleksandra Gaczek

adwokat

Prowadzę kancelarię adwokacką w Katowicach, ale działam na terenie całego Śląska i okolic. Doradzam klientom i reprezentuję ich przed sądem w sprawach rodzinnych...
[Więcej >>>]

Sprawy rodzinne, alimenty, kontakty z dzieckiem w czasach epidemii koronawirusa – wywiad w podcaście Koronawirus i biznes

Aleksandra Gaczek21 kwietnia 2020Komentarze (0)

Miło mi zakomunikować, że wczoraj miałam przyjemność wziąć udział w wywiadzie w podcaście Koronawirus i biznes.

Z Rafałem Chmielewskim rozmawiałam o sprawach rodzinnych, alimentach i kontaktach z dzieckiem w czasie pandemii koronawirusa. W trakcie rozmowy wspomniałam także o działalności sądów, w tym sądów rodzinnych w obecnych czasach.

Zachęcam Cię do posłuchania naszej rozmowy poniżej (oraz na wszystkich aplikacjach, które służą do słuchania podcastów), a także do posłuchania pozostałych odcinków podcastu Koronawirus i biznes.

***

Do poczytania jeszcze:

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez GGK Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez GGK Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: